Uhlíkové fólie Termofol

Uhlíkové infra fólie (topná fólie) je vysoce kvalitní produkt, který funguje v téměř každém prostředí. Jde o akumulační celoplošné sálavé vytápění, které je zárukou nejvyššího komfortu a nejnižších provozních nákladů. Infračervený ohřev používá o 60 % méně energie než konvekční topné systémy. Uhlíková fólie je v nejvyšší kvalitě, a proto na topný systém nainstalovaný naším

certifikovaným instalačním technikem dáváme záruku 15 let.

Příznivá cena

Vysoká životnost 100 let Bezúdržbový provoz Ovládání přes chytrý telefon Pohodlí a komfort

Záruka 15 let

Pročprávě infračervené vytápění?– technologie se používá např. v medicíně při léčbě pohybových nebo dermatologických onemocněních. Rovnoměrně ohřívá veškeré pevné látky v místnosti, aniž by způsoboval konvenci vzduchu, je vhodné i pro alergiky a astmatiky. Infračervený ohřátý vzduch nevysušuje a nevede tak

k vysušení sliznic nosu a spojivek. Termofol splňuje nejpřísnější limity evropské legislativy. Certifikace na elektrosmog, CE, ROHS, ISO.

Srovnání s jiným topením:

Konvenční topení = teplý a suchý vzduch

+ studené a vlhké stěny

Infračervené vytápění = vyhřívá rovnoměrně stěny, strop, podlahu a objekty v místnosti + teplé a suché stěny. Žádné podmínky pro vývoj plísní a hub.

Technologie

Topná fólie funguje na základě elektrického odporu uhlíku. Topná infra-fólie se skládá z pečlivě vybraného uhlíku a hliníkové pasty a je aplikována s využitímmoderních technologií na PET fólie.

Tento materiál se vyznačuje vynikajícími izolačními a žáruvzdornými vlastnostmi. PET fólie je chráněna speciální fólií LAMINEX. Elektroda z měděné pásky působí jako vodič elektrického proudu, zatímco stříbrná páska je ochrannou před jiskřením.

Určeno pod laminátové a vinilové plovoucí podlahy a ostatní vinilové podlahy, dlažby i pod anhydrid. Po celé ploše je překrytá PE folií.

Odkazy na zdroje a weby:

Navíc vám jako dárek navrhneme rozložení fólií a předpokládanou měsíční/roční spotřebu energie, a to úplně zdarma.

Stačí nám na mail poslat půdorys vašeho domu/bytu. Pro více informací nás kontaktujte

Hotfols.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *