stavba domu na klíč

stavba domu na klíč

Stavba rodinného domu na klíč je v posledních letech velmi oblíbeným řešením jako ideální cesta k novému bydlení. Tato varianta totiž přináší spoustu výhod.

Stavba domu na klíč

Máte v plánu pořídit si nové bydlení? Pokud už vlastníte vhodný pozemek, případně i disponujete projektem, můžete si nechat postavit dům na klíč. Stavba domu na klíč je prvním krokem k vašemu vysněnému domovu. A jaké výhody vám tato varianta přinese?

Výhody rodinného domu na klíč

Jestliže se rozhodnete nechat si postavit rodinný dům na klíč, pak vám odpadne dlouhá řada starostí. Takovýto typ stavby je zkrátka pohodlnější a praktičtější po všech stránkách. Velkou výhodou je to, že stavbu provádí jedna jediná firma. Všechno tak máte lépe pod kontrolou. Dále také můžete řešit operativně nejrůznější změny v projektu. Spolehnout se můžete i na konkrétně dané záruky, přičemž uplatňování případných reklamací v budoucnu je mnohem jednodušší. Všechno zkrátka řešíte pouze a jen s jednou jedinou firmou.

Oceníte také konkrétní termín dokončení stavby, který je závazný. Výhodou u stavby rodinného domu na klíč je také to, že součástí nemusí být jen dům jako takový, ale i případné úpravy terénu, zpevněných ploch, případně i zhotovení plotu. Můžete tak mít kompletní bydlení se vším všudy. Zase o starost méně.

Výhodou je i větší rychlost výstavby, která se nikde nezadrhává a na nikoho se nečeká, protože vše je pod křídly té samé firmy. Na vaše nové bydlení se tak můžete těšit mnohem dříve, než pokud byste stavěli dodavatelsky nebo svépomocí.

Rychlost výstavby a nižší pořizovací cena

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou v tomto případě jistě oceníte je rychlost výstavby a také nižší pořizovací cena domu. Ve finále tak ušetříte nejen vaše peníze, ale také čas. Sníží se vám tedy náklady za bydlení někde jinde vynaložené po dobu výstavby.

Stavba rodinného domu na klíč od jedné firmy je zkrátka skvělou volbou na cestě k novému bydlení snů. Pokud tedy chcete bydlet v novém co nejdříve, je tato varianta jasnou volbou.

"Potřebovali jsme s manželkou zařídit společné bydlení jelikož už v rodině nebudeme dva ale tři. Rozhodli jsme se společně pro možnost stavba rodinného domu na klíč. Domluva s lidmi od Hotfolu byla skvělá a s rodinou si již užíváme úžasný pocit domova. Za celou rodinu Raiterových posílám díky a doporučuji!"
stavba domu na klíč recenze
Tadeáš Raiter
Programátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *